Dlaczego potencja mężczyzn, Libido i wytrzymałość maleją?

Dlaczego potencja mężczyzn, Libido i wytrzymałość maleją?

21 października, 2019 0 przez adminkuriezdrowi

Mężczyzna potencja jest zdolność człowieka do osiągnięcia i utrzymania erekcji i ejakulatu do wykonywania stosunku płciowego. W tym artykule porozmawiamy o męskim libido i potencji oraz o tym, w jakich okolicznościach one maleją.

Mężczyzna potencja różni się znacznie od człowieka do człowieka, nawet w normalnych granicach. Zależy to od wieku, rasy, nawyków, praktyki, konstytucji, temperamentu, wpływów erotycznych, wpływów psychicznych i zainteresowań innych niż erotyczne w charakterze i wielu innych okoliczności.

Istnieją zarówno mężczyźni słabi seksualnie, jak i silni.

Ten szczególny niedobór nie ma nic wspólnego z ogólną słabością fizyczną lub wigorem. Jest on określany przez specjalne gruczoły wydzielania spermy, lub może to zależeć w pewnym stopniu od ilości płynu wydalanego za każdym razem przez gruczoł krokowy i pęcherzyki nasienne. Niektórzy mężczyźni twierdzą, że mogą dobrowolnie wstrzymać część ejakulatu, jeśli chcą podążać za pierwszym współżyciem przez sekundę, wkrótce potem. Nie ma dokładnych informacji o przyczynach.

Ale istnieją doskonale zdrowi i normalni mężczyźni w ich najbardziej energicznym roku, którzy mogą wykonać współżycie tylko dwa razy w tygodniu i co najwyżej w wyjątkowych okolicznościach, raz dziennie. Są inni, którzy mogą powtórzyć akt trzy lub cztery lub więcej razy z rzędu lub w bardzo krótkich odstępach czasu w ciągu kilku dni, bez uszczerbku dla ich zdrowia i zestresowania.

Dwa lub nawet trzy kolejne akty współżycia mogą być bardzo korzystne po kilku lub dłuższym okresie abstynencji. Kiedy odbywa się stosunek płciowy, mężczyzna często bardzo szybko wytryskuje nie tylko po to, aby zadowolić kobietę. W takich przypadkach współżycie przyniesie obu partnerom ulgę.

Zauważenie jest bardziej fatalne dla miłości niż rozczarowanie w stosunku.

Może być kilka powodów niezdolności seksualnej. Kiedy więcej jest wymagane od każdego człowieka niż to, co może wykonać normalnie, jego ciało po prostu odmawia. Pomimo najbardziej ostrych pobudzeń, jego wydzielina nie występuje. Ta tymczasowa i okazjonalna niezdolność jest całkiem normalna, jest w przeciwieństwie do prawdziwej impotencji, która kończy się niepowodzeniem przed dość umiarkowanym podżeganiem i jest wyraźnie chorobliwa.

Sporadyczna niezdolność seksualna zdrowego człowieka jest nie tylko normalna, ale i korzystna. Jest to naturalna samoobrona organizmu przed ekscesami. Jeśli zwykle oczekuje się czegoś więcej, szkodzi to ogólnemu zdrowiu człowieka. Jeśli oczekuje się dalszych wytrysków po wyczerpaniu dostępnej podaży, potrzebne są duże wysiłki ze strony mózgu i ciała, aby wytworzyć stan napięcia niezbędny do skutecznej współpracy w akcie płciowym.

Nadmierna aktywność seksualna może powodować lekkie bóle w poprzek lędźwi, a co ważniejsze, zmniejszyć jasność i koncentrację w pracy mózgu. Tego szkodliwego efektu należy unikać, ponieważ może on szybko stać się uparty i ewentualnie przewlekły. Nie przyzwyczajaj swojej partnerki do pewnej częstotliwości i intensywności seksualnej, której możesz nie nadążyć przez dłuższy czas. Kiedy raz zostanie wprowadzona do maksimum przyjemności seksualnej, nie będziesz w stanie zmodyfikować jej pragnień, kiedy to maksimum nie będzie już dostępne. Może to zniszczyć spokój i szczęście w związku. Może to spowodować przewlekłe przeciążenie seksualne i zmęczenie na własną rękę.

Źródło: https://www.nytimes.com/2017/02/22/well/move/men-is-exercise-putting-a-damper-on-your-sex-life.html

Sprawdź inne wpisy na kurierzdrowia.pl