Dlaczego odnawia się Nam waga z operacji utraty wagi?

Dlaczego odnawia się Nam waga z operacji utraty wagi?

31 października, 2019 0 przez adminkuriezdrowi

Podczas operacji odchudzania, zobowiązujesz się do przestrzegania pewnych wymogów żywieniowych i dietetycznych. Stajesz się oddany zdrowemu stylowi życia z nawykami, które wspierają utratę wagi. Chirurgia odchudzania jest narzędziem do wykorzystania, ale musisz zdecydować się na użycie tego narzędzia. Niestety, waga odzyskać lub zatrzymany utrata masy ciała może wystąpić. Jeśli chcesz uniknąć strasznego powrotu funtów, uświadomić sobie pułapki w podróży do sukcesu utraty wagi.

Czyż nie byłoby miło obudzić się i pozbyć się nadwagi?

Wiele osób uważa, że operacja odchudzania jest podobna do budzenia się cienkim. Niektórzy nawet uważają, że chirurgia bariatryczna jest „łatwym sposobem na utratę wagi”. Kiedy operacja jest wykonywana, praca zaczyna zmieniać twoje życie, zmieniając twoje niezdrowe nawyki. Utrata wagi sukces chirurgii należy do Ciebie, ponieważ unikasz kilku prostych kroków.Podczas operacji odchudzania, zobowiązujesz się do przestrzegania pewnych wymogów żywieniowych i dietetycznych.

Zaangażujesz się w zdrowy styl życia z nawykami, które wspierają utratę wagi. Chirurgia odchudzania jest narzędziem do wykorzystania, ale musisz zdecydować się na użycie tego narzędzia.Po wczesnym etapie pooperacyjnym, można odzyskać wagę lub zatrzymać się na czas przed osiągnięciem pożądanego celu. Niektóre z powodów są znane wielu z nas. Aby zmaksymalizować sukces operacji odchudzania, oto kilka niezdrowych zachowań, których należy unikać:

* Testowanie starych nawyków. Po operacji i straciliśmy nadwagę, czujemy się świetnie i świetnie wyglądamy. Uważamy, że być może, tylko może, możemy powrócić do niektórych z naszych starych nawyków. Testujemy raz, dwa razy i zanim się zorientujesz, że stary nawyk wkradł się ponownie do naszego życia. Rezultatem może być odzyskanie wagi lub utrata wagi w straganie. Jeśli wrócisz do starych nawyków, które sprawiły, że stałeś się ciężki, ryzykujesz, że znów staniesz się ciężki. Stworzenie nowych, zdrowych nawyków, które zastąpią stare nawyki, to duży krok w kierunku zapewnienia, że Twój sukces w utracie wagi jest trwały.

* Wypas. Wypas jest prawdopodobnie główną przyczyną odzyskania wagi po operacji bariatrycznej. Po operacji możesz zjeść zabieg. Wypas jest bezmyślny, ręka w usta rodzaj jedzenia. Trochę się ślini przez dłuższy czas. Nie jesteś pełna, ale ciągle jesz. Wypas jest dla krów na pastwisku, nieudany pooperacyjny zabieg bariatryczny.

* Jestem wyleczonym zespołem. Nie jesteś. Operacja odchudzania nie zapewnia ochrony przed ponownym przybieraniem na wadze. Chirurgia odchudzania nie daje Ci trwałego stanu utrzymania wagi docelowej i utrzymania. Aby utrzymać utratę wagi, wraz z nawykami, które pozwalają Ci schudnąć, odzwierciedlają wybory, których dokonujesz każdego dnia. Nie wdawaj się w fałszywe poczucie bezpieczeństwa, że możesz jeść, co tylko chcesz i utrzymać swoją wagę z dala od operacji.

* Przestań ćwiczyć. Kiedy już straciłeś na wadze, już po wszystkim, prawda? Nie. Przyzwyczajenie do ćwiczeń pozwoliło Ci schudnąć i nadal pozwala Ci utrzymać utratę wagi. Ćwiczenie, które wykonałeś, aby odnieść sukces, będzie kontynuacją Twojego sukcesu.

Bariatric chirurgii, lub utrata masy ciała chirurgii, jest wspaniałym narzędziem do utraty wagi, utrzymanie utraty wagi, i pozwala komuś, że jest chorobliwie otyły, aby osiągnąć drugą szansę na odzyskanie zdrowia.

Możesz mieć piękny, drogi młotek, który siedzi w skrzynce z narzędziami.

Twój imponujący młotek nie robi wiele na własną rękę bez użycia go. To samo dotyczy operacji odchudzania. Jest to bardzo skuteczne narzędzie, gdy decydujemy się na jego użycie w naszych wyborach i zmianach stylu życia.Sukces z operacją odchudzania jest bardzo możliwy w perspektywie krótko- i długoterminowej. Chirurgia odchudzania nie gwarantuje sukcesu; gwarantujemy sukces poprzez wybory i zdrowy styl życia. Ciesz się swoim sukcesemDarmowe artykuły, na które zasługujesz.

Źródło: http://www.ucihealth.org/medical-services/bariatric-surgery/weight-loss-surgery-faq

Sprawdź inne wpisy na kurierzdrowia.pl